Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přejít na Motormedia Bohemia

Aktivity

Driving experience

Seriál zábavných, adrenalínových a dopravno-bezpečnostných podujatí, ktoré sa odohrávajú na testovacích okruhoch a polygónoch v SR. Účastníci sú vyberaní z radov čitateľov hlasujúcich v ankete Best Cars v rámci titulov Motor Media CS. Driving experience je cielený na vodičov osobných automobilov, ktorí majú radi rýchlu a bezpečnú jazdu a chcú si v najbližších niekoľkých mesiacoch zaobstarať nový automobil. Podujatie sa koná vždy v spolupráci s konkrétnou automobilkou alebo koncernom, ktorí návštevníkom akcie umožnia otestovať svoje najnovšie modely. Od odborníkov, skúsených inštruktorov aj profesionálnych pretekárov, sa účastníci dozvedia cenné rady, ako ďalej zlepšiť svoje vodičské schopnosti, zopakujú si zásady bezpečnej jazdy, prvej pomoci a spoznajú najnovšiu automobilovú techniku. Predovšetkým si však vyskúšajú jazdu na okruhu i mimo neho v požičaných autách, ktoré si môžu následne porovnať s vlastným autom. Driving experience je následne medializovaný v tituloch MOTOR-PRESSE SLOVAKIA.

 

Testovací deň importérov

Neformálne podujatie je určené pre manažérov z automobilového priemyslu a súvisiacich odvetví. Akcia sa koná na príjemnom mieste v okolí Bratislavy, kde je pre obchodných partnerov MMCS a ich blízkych pripravený bohatý program na celý deň. Hlavným bodom programu je aktívna prezentácia najnovších modelov jednotlivých značiek formou skúšobných jázd, pripravené sú aj prezentácie noviniek MMCS a rôzne sprievodné aktivity pre celú rodinu. Vyvrcholením dňa je tombola o zaujímavé ceny.

 

 

BEST CARS

Vydavateľstvo Motor Media CS každoročne vyhlasuje anketu BEST CARS - Najlepšie autá roka, ktorá nadväzuje na dvadsaťpäťročnú tradíciu ankety nášho materského nemeckého vydavateľstva. Anketa sa začína vždy na jeseň a prebieha súčasne v šestnástich krajinách Európy. Každoročne v nej prezentuje svoj ​​názor niekoľko tisíc slovnských respondentov, čo možno považovať za veľmi slušnú reprezentatívnu vzorku populácie s vysoko objektívnou výpovednou hodnotou.
Relevantnosť údajov je zaistená veľkým množstvom respondentov, ktorí okrem hlasovania za jednotlivé modely vyjadrujú aj svoj názor na značky automobilov. Výsledkom ankety nie je, ako by sa možno mohlo na prvý pohľad zdať, iba poradie automobilov v jednotlivých kategóriách, ale vďaka podrobnému štatistickému vyhodnoteniu aj veľmi obsiahly súbor údajov, z ktorého sa dá vyčítať množstvo informácii o trhovom správaní a myslení potenciálnych zákazníkov. Porovnaním výsledkov za niekoľko po sebe nasledujúcich rokov anketa vždy spoľahlivo určí, ktoré modely a ktorí výrobcovia urobili najvýznamnejšie kroky v boji o priazeň stále náročnejšej motoristickej verejnosti. Preto anketa BEST CARS - Najlepšie autá roka nemá na slovenskom, ale ani na európskom trhu konkurenciu.
Anketa je každoročne ukončená slávnostným vyhlásením výsledkov a odovzdaním trofejí zástupcom jednotlivých značiek, ktoré sa koná na jar.

Motor Media CS, s.r.o.

Námestie slobody 11
811 06 Bratislava

tel.: +421 2 49 10 39 01-02
fax: +421 2 49 10 39 10
e-mail: info@imotormedia.sk

 

Riaditeľ vydavateľstva
Ladislav Ležanský

 

 

Inzercia

Dagmar Neuwirthová
Tel.: 02 49 10 39 06
e-mail: neuwirthova@imotormedia.sk

 

Distribúcia

Branko Mráz
Tel.: 02 49 10 39 07
e-mail: mraz@imotormedia.sk
NAŠE PUBLIKÁCIE